Diskusní téma: Letní škola 2013

Datum: 02.09.2013

Vložil: Eva Bártová

Titulek: letní škola 2013

Letní škola statistiky byla pro mě dost užitečná a hlavně zajímavá. Líbil se mi způsob prezentace lektora, dobře připravené materiály (sejmuté snímky), do kterých jsme si mohli vpisovat poznámky. Pokud se někdo ztratil, mohl se rychle najít právě díky materiálům a případně využít kolegyni, která byla těm pomalejším a méně chápajícím k dispozici. Během týdenního kurzu jsme mohli využít i občerstvení v podobě nápojového automatu a drobných sladkostí. V ceně kurzu byly i stravenky na oběd - výběr až z 10 jídel, takže super :-) Na letní škole jsme měli možnost nejen klikat v statistickém programu a vyzkoušet si co vše to umí, ale zahráli jsme si i různé hry, jejichž výsledky jsme zpracovávaly právě díky danému statistickému programu. Takže krásný příklad: škola hrou.

Odpovědět

Datum: 01.09.2013

Vložil: Lenka Kuboňová

Titulek: letní škola 2013

Letní škola statistických metod mi ukázala, jak je statistika důležitá pro vědeckou práci a že statistika může být i zábavná...díky panu lektorovi.

Datum: 30.08.2013

Vložil: Michal Plaček

Titulek: letní škola

Kurz hodnotím jako velmi kvalitní a srozumitelný. Doporučuji všem, co si chtějí zopakovat nebo rozšířit statistické znalosti, případně nalézt inspiraci pro další vědeckou práci.